• −30%

*"Kunionių rūk." Dešrelės (Š.R. mažai parūkytos), (~1 kg.)

11,96 €
8,37 € Sutaupote 30%

Gaminys sveriamas (kaina nurodyta už 1 kg)

Pasvėrus ir suruošus siuntą, jus informuosime apie atvykstantį tikslų gaminio svorį bei kainą.


Kiekis

Natūralaus rūkymo dešrelės (mažai šaltai parūkytos) virimui, kepimui.

Sudėtis: informacija ruošiama.

Laikymo sąlygos: 0 C + 15 C temp.

Nuotraukoje serviravimo pavyzdys.

______________________________

UAB "Kunionių rūkyklėlė" :

°  Aukštaitijos mėsos perdirbimo receptus mums perdavė mūsų Tėvai ir Seneliai, kurie tokius pačius gaminius gamina jau nuo 1970 m.

°  Pagrindinis principas - nenaudoti jokių priedų, kurie galėtų pakeisti skonį, nenaudoti įrangos, kuri galėtų pakeisti rankų darbą ar natūralų dūmą.

 °  Dėl technologijos ypatumų, perdirbdami užtrunkame ilgiau nei kiti gamintojai, todėl galime pagaminti ribotą kiekį gaminių, tačiau jų kokybė išsiskirs nuo daugelio gamintojų!

°  Natūraliai tobula!

"Kunionių rūk."
KUN024
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.