"Alksnio Dūmas" (š./r.) Sodžiaus dešra (vnt. ~700 g.)

9,00 €

Dešros, skilandžiai gaminami pagal tradicinę lietuvišką technologiją - keletą dienų rūkomi dūmuose, naudojant specialiai paruoštas juodalksnio pjuvenas.

Kiekis

Sudedamosios dalys: kiauliena, lašiniai, sojos baltymų izoliatas, kiaulienos.baltymai, druska, prieskoniai (sudėtyje yra garstyčių) ir prieskonių ekstraktai, konservantas E250, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga E575, aromato ir skonio stipriklis E621, kvapiosios medžiagos, hidrolizuoti augaliniai baltymai, antioksidantai E316, E301, dekstrozė, maltodekstrinas, aktyvios bakterinės kultūros.

Vidutinis maistingumas 100g. produkto: energinė vertė 1514kJ/365kcal; 31g. riebalų, iš kurių 11g. sočiųjų riebalų rūgščių; 1,7g. angliavandenių, iš kurių 1,3g. cukrų; 20g. baltymų; 3,7g. druskos.

Laikymo sąlygos nuo 0 'C iki +15 'C

---------------

UAB „Alksnio dūmas“:

° rinkoje gyvuoja nuo 1997 metų.

° įmonė pirkėjams siūlo daugiau nei 60 pavadinimų kiaulienos, jautienos, kalakutienos ir vištienos gaminių.

° dešros, skilandžiai gaminami pagal tradicinę lietuvišką technologiją - keletą dienų rūkomi dūmuose, naudojant specialiai paruoštas juodalksnio pjuvenas.

UAB "Alksnio Dūmas"
AD023
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.