*"Marcink. ūkis" VIRTA Šaltiena (vnt.- 400 g.)

3,47 €

(8,68 € kg)

Virta šaltiena.

Kiekis

Virta, pirma rūšis.

Sudedamos dalys: kiauliena, druska, pipirai, kalendra, lauro lapai, česnakas.

Laikymo sąlygos: 0 C + 4 C temp.

Maistingumas 100 g: Energetinė vertė 1873 kJ /453 kcal. riebalai 40,1 g, iš jų sočioji riebalų rūgštis 13,4 g, angliavandeniai 2,2 g, iš jų cukraus 0,8 g, baltymai 20,7 g, druskos kiekis 3,2 g.

________________________________

Marcinkevičių šeimos ūkyje:

°  Visi rūkyti gaminiai yra perdirbami nedideliais kiekiais, kruopščiai apdorojant žaliavą pagal senovinius receptus.

°  Gaminiai pateikiami vartotojui tik su natūraliais prieskoniais, sūdomi natūralia druska, rūkomi natūraliai alksnio mediena ir pjuvenomis.

°  Jie visi yra natūralūs, pagaminti iš grynos mėsos nenaudojant jokių mėsos pakaitalų, ar kitokių nenatūralių priedų.

°   Visi gaminiai yra lietuviškos kilmės, atitinkantys aukščiausios kokybės reikalavimus (gyvuliai į skerdyklą yra vežami iš šeimos ūkio arba perkami iš aplinkinių ūkininkų Pasvalio, Biržų, Panevėžio rajonų)

Aukščiausia mėsos kokybė!

MM016
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.