Universalus valiklis MUNDUS su purkšt., 500 ml.

€4.16

Universalus greito veikimo valiklis, kuris puikiai valo ir blizgina įvairius vandeniui atsparius paviršius.

Quantity

Universalus greito veikimo valiklis, kuris puikiai valo ir blizgina įvairius vandeniui atsparius paviršius. Sukurtas palaikyti švarą namuose, todėl puikiai tinka: stalviršiams, grindims, sienoms, vonios kambariui, virtuvei bei inventoriui valyti (orkaitės, griliai, mikrobanginės krosnelės, spintelės ir kt.).

Naudojimas: Užpurkšti valiklio ant valomo paviršiaus, patrinti kempinėle ar šluoste. Valant ypatingai užterštus paviršius, užpurkšti valiklio ir palaikyti kelias minutes, patrinti kempinėle.

VS4779045240240
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.