"Vigesta" (vyt.) „GarduMini“ dešrelės (su sūriu), 195 g.

€4.20

Užkandis į gamtą, keliaujant ar žiūrint rungtynes!

Quantity

Vytintos „GarduMini“ dešrelės su sūriu. 

100 g produkto energinė ir maistinė vertė: 1724 kJ/412 kcal; riebalai - 25,9, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių - 11; angliavandeniai - 1,9, iš kurių cukrų - 0,3; baltymai - 42,7; druska - 3,67.

(Supakuotas naudojant apsaugines dujas). Balta druskinga danga gali atsirasti natūraliai ir neturi įtakos produkto kokybei. Pažeidus pakuotę suvartoti per 14 dienų, bet ne vėliau nei galiojimas nurodytas etiketėje.

Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 6°C.

Nuotraukoje serviravimo pavyzdys.

VIGESTA
VIGES036
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.