"Alksnio Dūmas" VYTINTI kiaulienos gabalėliai ( vnt. 100 g.)

€8.19

Vytinti kiaulienos gabalėliai a. r., 100 g.

Quantity

Sudedamosios dalys: kiauliena (95%), druska, prieskoniai ir prieskonių ekstraktai, konservantas natrio nitritas, dekstrozė, sacharozė, antioksidantas natrio askorbatas.

Vidutinis maistingumas 100g. produkto: energinė vertė 1115kJ/266kcal; 11g. riebalų, iš kurių 3,8g. sočiųjų riebalų rūgščių; 2,3g. angliavandenių, iš.kurių. 2g. cukrų; 40g. baltymų 4,3g. druskos.

Laikymo sąlygos nuo 0 'C iki +15 'C

-------------

UAB „Alksnio dūmas“:

° rinkoje gyvuoja nuo 1997 metų.

° įmonė pirkėjams siūlo daugiau nei 60 pavadinimų kiaulienos, jautienos, kalakutienos ir vištienos gaminių.

° dešros, skilandžiai gaminami pagal tradicinę lietuvišką technologiją - keletą dienų rūkomi dūmuose, naudojant specialiai paruoštas juodalksnio pjuvenas.

AD041
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.