ETNO žalioji arbata, Pietų Amerika, 20 vnt

€4.37

Kelionių arbatų linija sukurta kartu su keliautoju Vytaru Radzevičiumi.

Quantity

Aprašymas

ETNO kelionių arbata PIETŲ AMERIKA - matė su citrinžole ir žolelėmis (2 g x 20, 40g). Kelionių arbatų linija sukurta kartu su keliautoju Vytaru Radzevičiumi. Vytaras Radzevičius: "Argentinoje matės arbata yra nacionalinis gėrimas. Bet kurioje degalinėje gali prisipilti termosą matei skirto vandens ir po kelių minučių mėgautis ūpą keliančiu ir žvalumą teikiančiu gėrimu. Tada ir kilometrai kelyje bėga greičiau. O nuovargio – tarsi nebūta".

PAPILDOMA INFORMACIJA

 Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims.

Sudedamosios dalys

Bugienio paragvajinio (Matės) lapai 34%, žalioji arbata 32%, citrinžolė 15%, erškėčių vaisiai 9,3%, šaltmėtė 5%, natūrali kvapnioji medžiaga 4,2%, pasifloros sulčių granulės 0,5%.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

1 arbatos pakelį užpilkite verdančiu vandeniu, palaikykite 5 min, leiskite atsiskleisti griausioms arbatoms savybėms, pakelį nuspauskite.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Popierius

papVD207
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.