ŽOLYNĖLIS vaisinė arbata su persikais ir citrina, 20 vnt.

€2.45

Vaisinė arbata "Vasaros skonis" su persikais ir citrina.

Quantity

Aprašymas

Vaisinė arbata "Vasaros skonis" su persikais ir citrina.

Sudedamosios dalys

Džiovintų vaisių mišinys 43% (obuolių vaisiai 37%, erškėčių vaisiai 6%), baltoji kinrožė 25%, citrinų žievelės 10%, cikorijų šaknys 7%, natūralios kvapiosios medžiagos 7%, saldymedžių šaknys 5%, apelsinų žievelės 2%, persikų sulčių granulės 1%. Sudėtyje yra paprastojo saldymedžio – sergantieji hipertenzija turi vartoti saikingai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Pakelį arbatos įdėkite į puodelį, užpilkite verdančiu vandeniu. 3–5 min. leiskite atsiskleisti geriausioms arbatos savybėms. Galite paskaninti cukrumi ar medumi.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Popierius

VD4770161100357
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.