ETNO KAKĖ MAKĖ vaisinė arbata su brašk. ir vanile, 20 vnt.

€3.14

Braškėmis ir vanile pakvimpa visas Kakės Makės kambarys, kai ji ruošia savo draugams arbatą!

Quantity

Sudėtis:

kinrožių žiedai 37%, obuolių gabaliukai 35,3%, erškėčių vaisiai 8%, raudonoji arbata (rooibos) 6%, natūralios kvapniosios medžiagos 5,6%, saldymedžių šaknys 3%, anyžių vaisiai 2%, liepų žiedai 2%, žemuogių vaisiai 1%, vanilė 0,1%

Paruošimas:

Paruošimo būdas: 1–2 pakelius arbatos įdėkite į puodelį, užpilkite verdančiu vandeniu. 5 min. leiskite atsiskleisti geriausioms arbatos savybėms. Galite paskaninti cukrumi ar medumi, citrinos griežinėliu. Gerkite kelis kartus per dieną, neskubėdami, leiskite žolelėms rūpintis Jūsų savijauta.

papVD204
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.