ETNO juodoji arbata, Indija, 20 vnt

€4.59

Kelionių arbatų linija sukurta kartu su keliautoju Vytaru Radzevičiumi.

Quantity

ETNO kelionių arbata INDIJA - juodoji Chai arbata su prieskoninėmis žolelėmis (2g x 20, 40g). Kelionių arbatų linija sukurta kartu su keliautoju Vytaru Radzevičiumi. Vytaras Radzevičius: "Indiją sunku įsivaizduoti be Masala Chai arbatos. Prie bet kurio kelio rasi vietą, kur į stiklinaitę tau įpils kvapnios, saldžios, su pienu maišytos arbatos. Sulig kiekvienu jos gurkšniu pajusi, kaip dingsta nuovargis ir grįžta jėgos".

PAPILDOMA INFORMACIJA

 Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims.

Sudedamosios dalys

Juodoji arbata 57,5%, cinamonų žievė 10%, kalendrų vaisiai 9%, imbieras 7%, ciberžolių šaknys 6%, pankolio vaisiai 5%, gvazdikėliai 4%, natūrali kvapnioji medžiaga 1%, imbiero aliejus 0,5%.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

1 arbatos pakelį užpilkite verdančiu vandeniu, palaikykite 5 min, leiskite atsiskleisti griausioms arbatoms savybėms, pakelį nuspauskite.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Popierius

papVD203
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.