LA ESPANOLA ypač tyras alyvuogių aliejus, 500 ml

€7.40

Ypač tyras alyvuogių aliejus LA ESPANOLA – pirmojo spaudimo aukščiausios kokybės aliejus, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių mechaniniu būdu.

Quantity

Ypač tyras alyvuogių aliejus LA ESPANOLA – pirmojo spaudimo aukščiausios kokybės aliejus, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių mechaniniu būdu.
Sudedamosios dalys
Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus
GAMINTOJO KONTAKTAI
Aceites del Sur, Grupo Acesur, Carretera Madrid-Cádiz, km 550,6 41703, Dos Hermanas (Sevilla), Ispanija
LAIKYMO SĄLYGOS
Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Esant žemesnei nei 7C laipsnių temperatūrai produkte gali atsirasti tirštų nuosedų. Nuosedos išnyks temperatūroje, aukštesnėje, nei 7C laipsnių. Tai natūralus procesas neįtakojantis produkto kokybės. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.
PAKUOTĖ
Stiklas

MAISTINĖ VERTĖ (100 g/ml)

Energinė vertė 3389,00 kJ / 824,00 Kcal
Riebalai 92,40 g
Sočiosios riebalų rūgštys 13,40 g
Angliavandeniai 0,00 g
Cukrūs 0,00 g
Baltymai 0,00 g
Druska 0,00 g
UAB ARMESTA
VA8410660101153
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.
PREKIŲ INFORMACIJA IR APRAŠYMAS Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais, prekės, kurias gausite, įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama svetainėje, yra bendro pobūdžio. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl Jūs turėtumėte perskaityti ir vadovautis informacija, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Informuojame, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis, todėl negalime prisiimti atsakomybės už neteisingai pateiktą informaciją internetinėje svetainėje.